View Single Post
Stary 11-01-2018, 21:37   #31
marcin'ek
ford::advanced
 
Avatar marcin'ek
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 07-03-2012
Skąd: SR
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 EB
Rocznik: 2017
Postów: 295
Domyślnie Odp: Zdjęcia zakamuflowanego Focusa mkIV na ulicy.

Cytat:
Napisał hubi_c Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...jednak bardziej mnie martwią słowa kolegi @Ze_ja o pojemności kuferka oraz kolegi @weuek (pomimo krytyki innych) o wielowachaczu.
Wygląd to jedno a funkcjonalność to druga kwestia i nie zawsze idą one w parze (a szkoda). Było by jednak miło aby w zakręty wchodził nie gorzej trzymając się drogi aniżeli jego poprzednicy (szczególnie mk1 i mk2).
Jeszcze chyba zanim Fiesta pojawila sie w salonach (a moze pozniej) czytalem gdzies odnosnie planow nowego Focusa, ze ma byc zbudowany od podstaw podobnie jak jest z nowa Fiesta i do niej podobny. Ostatnie fotki potwierdzaja podobienstwo do nowej Fiesty, wiec moze faktycznie projektanci posluchali glosu klientow, wszystko przeliczyli i autko bedzie bardziej funkcjonalne. Jak wczesniej pisalem kombi ma byc 10cm dluzszy - zakladam ze od kombi mk3, wiec powinni wygospodarowac wiecej miejsca w srodku i wiekszy kufer.
Co do zawieszenia to mysle ze spece z Forda nie zaryzykuja z tylu belki bo moze to byc strzal w kolano. Po co psuc cos co jest swietne, majac na karku powaznego rywala jakim jest Golf. A co do mk3 to podobno wersja FL ma porawione zawieszenie w stosunku do przed FL w ktorej faktycznie zrobili cos nietak, ze bylo gorzej niz w mk2.
Narazie pozostaje nam czekac przynajmniej do sierpnia az pojawi sie w salonach a potem to umawiac sie na jazdy testowe [emoji1]
A co do porownania do innych aut, tylne swiatla przypominaja te od Tipo a przednie od nowego Volvo, drzwi tylne BMW 1, itp. itd., czyzby Ford stracil swoich stylistow i korzystal z pomocy studentow? [emoji848]

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
Było: Focus mk1 1.8 TDDI HB, mk2 FL 1.8 TDCI kombi, Fiesta VI 1.25 HB
Jest: KIA cee'd 1,4 T-GDI kombi, Fiesta VII/mk8 1.0 EB HB
marcin'ek jest offline   Odpowiedź z Cytatem