Temat: [Mondeo 2007-2014] 1.6 ecoboost uszczelka pokrywy zaworów
View Single Post
Stary 11-11-2019, 13:46   #7
klocolus
ford::professional
 
Avatar klocolus
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 29-08-2013
Skąd: w-wa
Model: mondeo MK4 / MK5
Silnik: 1.6 eb ~210KM / 2.0 tdci 215KM
Rocznik: 2014 / 2017
Postów: 1,522
Domyślnie Odp: 1.6 ecoboost uszczelka pokrywy zaworów

Cytat:
Napisał Danielo_82 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wymieniałem już pompę wc, więc na paliwo w listwie mam sposób. Masz jakąś serwisówkę czy coś?
Na Youtube gdzieś był film z Fiestą ST i wymianą uszczelki, silnik ten sam. Ja mam jeszcze fabryczną pompę ale czasami już widzę w oczekujących błąd p0258 więc pewnie wymiana się zbliża...

Cytat:
Napisał Danielo_82 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jakim momentem dokrecać dekiel?
Ja dokręciłem momentem CRD czyli Co Ręka Dała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Na wyczucie spokojnie da rade, do pierwszego większego oporu i nie półmetrową rurą.

Cytat:
Napisał Danielo_82 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rozumiem że w 1,6 eb przy ustawieniu rozrządu też trzeba dekiel zdjąć?
W sumie to nie wiem jak jest w serwisówce ale sam rozrząd bez wariatorów zmiennych faz to powinno dać radę zmienić bez dekla. Sam nie chcesz zmieniać? Po jakim przebiegu robisz?
klocolus jest offline   Odpowiedź z Cytatem