Temat: [Focus 2004-2008] Czy ktoś domontowywał TEMPOMAT?
View Single Post
Stary 13-06-2019, 14:07   #1504
lokot2
ford::beginner
 
Imię: Norbert
Zarejestrowany: 27-03-2019
Skąd: Kraków
Model: Focus II FL
Silnik: 2.0 16v 145KM + LPG
Rocznik: 2009
Postów: 28
Domyślnie Odp: Czy ktoś domontowywał TEMPOMAT?

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
we wtyczce od zwijacza (u dołu kolumny kier. lekko po prawej stronie, blisko stacyki) przewody 1 i 2 są od poduszki, potem jest puste miejsce (nr 3) a potem są 4 i 5 to których właśnie trzeba podłączyć klawisze tempomatu.
Po zrobieniu tego należy wejść w tryb diagnostyczny GEMa i sprawdzić czy klawisze "pikają"
Zakładam że polift z 2.0 Pb będzie miał wystarczająco bogatą wersję GEMa aby obsłużyła tempomat
Przyszedł mayak i wszystko wyjaśnił ale teraz rodzą się nowe pytania.Kable od tempomatu wpiąłem tu

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Rozumiem że dobrze to zrobiłem lecz musza one zostać doprowadzone jeszcze do wiązki tej:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Lecz zastanawiam się jak mam podciągnąć kable z kierownicy do tej wtyczki jak to wszystko tak zabudowane

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


a jak te moje połączenia mają się do tych z instrukcji

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mogę sie domyślać że kabel czerwony i czarny to kable od temponatu które "podpina" pod już włożone tam kable których jak widać na zdj ja ich nie mam.A sprawdzałem to kable z gema które miały wychodzić wychodzą wiec gdzieś muszą dochodzić.
lokot2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem