View Single Post
Stary 20-02-2019, 09:21   #59
Remigiusz1
ford::average
 
Imię: Johnny
Zarejestrowany: 09-10-2018
Skąd: Hamburg
Model: Ford Focus
Silnik: 1.6 Benzyna
Rocznik: 2005
Postów: 51
Domyślnie Odp: [Duratec] Stukanie w silniku (nie klapki)

Czy mógłby ktoś napisać, czy wymienia sie te silikonowe oringi w wtryskiwaczach po ich czyszczeniu? Mam zamiar wyjąć stare, wyczyścić w wanience ultradźwiękami i potem przepłukać w płynie do czyszczenia wtrysków. Oringi wyglądają normalnie, nie maja uszkodzeń. Myślę, ze te klekotania wynikały z złego podawania paliwa, ponieważ jak wyżej sisalem drugi cylinder najprawdopodobniej nie otrzymywał paliwa. Ponadto wczoraj wyczyściłem styki przewodów elektrycznych listwy podawczej paliwa sprajem i mocno docisnąłem. Z warkotu zostało może ok. 25% głośności. Dziwne to. Dlatego mam zamiar dokładnie wyczyścić wtryski i je ponownie podpiąć do auta. Dodatkowo, po przeczyszczeniu wtyczek wyświetlacz zużycia paliwa zaczął aktualizować zużycie paliwa co ok. 10-15 sekund, gdy wcześniej pokazywał (aktualizował) zużycie paliwa co kilka godzin! - Jeśli te oringi należy wymienić, to proszę o link gdzie mogę je dostać, lub namiary na numer części org. Forda, bo "za Chiny" nie mogę googlować tego! Z góry dziękuję! (Numer katalogowy wtrysku to: 98mf-bb9f593). Załączam fotkę wtrysku.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg AAAAAAAAAAA.jpg (52.3 KB, 23 wyświetleń)
Remigiusz1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem