View Single Post
Stary 15-08-2010, 07:21   #14
Raf_ał
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-11-2006
Skąd: Gliwice
Model: fusion
Silnik: 1.4
Rocznik: 2006
Postów: 28
Domyślnie Odp: Przeciekająca tylna lampa

Cytat:
Napisał rafoola Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witajcie.
....Interesuje mnie natomiast, czy Wasze pojazdy zostały wyposażone w, opisane w instrukcji, nakrętki (motylkowe) mocujące tylne lampy. W moim aucie ich nie ma, choć śruby sterczą dumnie...
Witam
Motylki jak sądzę zostały "zapomniane" przez kogoś przy przykręcaniu lampy? Myślę że jak jest śruba to muszą być nakrętki? Generalnie coś jest z tymi lampami skoro tyle problemów. Mam fusiona prawie 4 lata od nowości i z tą lampą (lewa) miałem kilka drobnych problemów, nie takich jak teraz z wodą ale równie dokuczliwych. Najpierw po wyjeździe z salonu wypadła żarówka do środka lamy, później siłownik od bagażnika niebezpiecznie się opierał o klosz przy otwarciu klapy no i teraz woda. O tym, że przy pierwszym odkręceniu motylka musiałem użyć narzędzi, żeby dało się odkręcić to już tylko wspomnę. Gdyby to była zima i mróz to nie miałbym szans w trasie tego odkręcić, ale to już było kiedyś poruszane na forum.

Pozdrawiam
Rafał
Raf_ał jest offline   Odpowiedź z Cytatem