Temat: [Maverick 2000-2007] Gdzie są czujniki otwartych drzwi
View Single Post
Stary 06-05-2020, 20:25   #6
bosik4
ford::beginner
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 14-12-2008
Skąd: Paczków
Model: Maverick
Silnik: 2.0 16V
Rocznik: 2002
Postów: 16
Domyślnie Odp: Gdzie są czujniki otwartych drzwi

Cytat:
Napisał woshiby Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
u siebie też miałem taki problem, na kostce od drzwi wystarczy zewrzeć dwa piny i już nie będzie wskazywało otwartych drzwi... niestety ale nie pamiętam, które to piny dokładnie...
rozwiązanie trochę łopatologiczne, ale działaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To rozwiązanie rozumiem, że jakbym już wiedział których czujnik jest uszkodzony (w których drzwiach).
Na tą chwilę zauważyłem, że jak pozamykam wszystkie drzwi (to kontrolka gaśnie po jakimś długim czasie - zauważyłem że nie świeci po np. 1-2h) i teraz jak jest zgaszona próbowałem otworzyć (jak dotąd) 3 z 4 drzwi i kontrolka przy otwieraniu się zaświecała, czyli tak jakby te czujniki działały, tylko nie zaświecała się jak otwierałem klapę tylną i szybą tylną.
Sam nie wiem co to oznacza, czy jak się otwiera klapę i szybę tylną to powinna zaświecić się ta kontrolka ?
Wiem, że pod maską też jest czujnik, ale jego będę dopiero jakoś sprawdzał.
bosik4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem