Temat: [Escape - Kuga USA] Jakie mody z USB mogę zainstalować
View Single Post
Stary 05-08-2021, 15:19   #19
ryci38
ford::beginner
 
Imię: Ryszard
Zarejestrowany: 29-04-2021
Skąd: Wołomin
Model: escape
Silnik: 1,5
Rocznik: 2019
Postów: 15
Domyślnie Odp: Jakie mody z USB mogę zainstalować

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego - weź rzesz się choć trochę się ogarnij i zacznij czytać zanim coś zaczniesz pisać.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Całe forum ma 'niezły ubaw" z tego wątku...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

WSZYSCY WIEDZĄ, ŻE TAKIE MODY ISTNIEJĄ. OD LAT! To jest właśnie ów "jailbreak Sync3". Robią to Ci, co "powinni". I nikt więcej - dla innych ta metoda jest "tajna".
Czyli Kolega ich sobie nie zrobi - TO JEST NAPISANE WYRAŹNIE W 2 POŚCIE.
"Za małe rączki za mały umysł".Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

W kolejnym poście napisane, że "jedyna opcja to skorzystanie z oferty, jak ktoś się "skusi""...
Tu przykład takich co nic nie zrobili, ale udało im się "wejść w posiadanie" - i oferują: https://www.youtube.com/watch?v=6v3DRF41bhg
Goście podani pod filmem za pomocą adresów mailowych zrobią i wezmą pieniądze.... Nie ma na szczęście zbyt wielu takich i do tego we własnym - finansowym - interesie tego dalej nie rozpowszechniają...

BTW - że można być aż tak "słabo kumatym", to ręce opadają... Pisane wszystko jak dla kogoś "ze sporym deficytem", a i tak nic nie rozumie...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ja pitolę ale jesteś upierdliwy. Uważasz wszystkich za głupszych od siebie. Metoda tajna - ale jaja, ale jaja ale jaja , kolega ich sobie nie zrobi - kolejne jaja. " Nie oni to opracowali, ale "niezbyt elegancką metodą zdobyli"" - powiedz wprost ukradli i z tej kradzieży czerpią zyski. Tkwij w tej świadomości że jesteś geniuszem i nikt poza tobą nic nie wie nic nie umie. Żegnam pana omnibusa. Powodzenia A Ja i tak wiem że takie USB z modami są na sprzedaż , A twoje zdanie już mnie nie interesuje i proszę nie męcz mnie swoimi mądrościami. Przez Ciebie nikt nawet jak chciał coś napisać na ten temat to zrezygnował i tak jest i na innych postach w których się wypowiadasz każdy kto jest innego zdania jest głupi lub nie kumaty lub po prostu durny. Dziękuję za rady . Temat zamykam . Już nie będę odpisywał - nie chce mi się z Tobą gadać. Żegnam.
ryci38 jest offline   Odpowiedź z Cytatem