Temat: [Focus 2004-2008] Diagnostyka Silnika 1.8 TDCI 115
View Single Post
Stary 05-11-2017, 18:06   #6
kodix13
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-06-2009
Skąd: Kozienice
Model: Ford
Silnik: Focus
Rocznik: 2006
Postów: 4
Domyślnie Odp: Diagnostyka Silnika 1.8 TDCI 115

Akurat paliwo tutaj nie jest przyczną, świece nie wpływają na słabszą trubine, czy zużycie paliwa. Zresztą jestem po modyfikacji softu żeby usterka świec nie wprowadzała mi kompa w system awaryjny...


Cytat:
Napisał Paulo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moja podpowiedź zanim udasz się do mechanika:
1. Zmień paliwo na np. ON Verva lub inne klasy premium i zobacz co będzie się działo.
2. Sprawdź świece żarowe.

Zrobiło się chłodno, a nie wszystkie stacje mają już paliwa przejściowe czy nawet zimowe.
Bump: Dlatego szukam kogoś sprawdzonego, dzieki wrzuce jeszcze info na redgionalne

Cytat:
Napisał hindus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
O polecanie zakładów najlepiej pytać na subforach regionalnych. A objawy nie są jednoznaczne, więc przez internet mało komu chce się wróżyć.
Bump: Nie jest tak daleko, ale jednak szukam mechanika w mazowieckim

Cytat:
Napisał ministerq Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kwestia odległości. Kozienice brzmią daleko. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kodix13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem