Temat: [S-MAX 2015- ] 1.5 ecoboost - jak się tym jeździ?
View Single Post
Stary 30-06-2019, 12:38   #4
pawex01
ford::average
 
Avatar pawex01
 
Zarejestrowany: 26-09-2018
Model: S-max
Silnik: 1,6 Ecoboost
Rocznik: 2011
Postów: 67
Domyślnie Odp: 1.5 ecoboost - jak się tym jeździ?

Cytat:
Napisał daabbeer Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Usiłuję umówić się gdzieś w Wawie i okolicach na jazdę próbną S-maxem z obecnie sprzedawanym silnikiem 1.5 eb 165km. Kojarzy może ktoś u którego dealera znajdę taki? Ostatecznie może być też Łódź, Lublin, czy cokolwiek w podobnej odległości i kierunkach.
A w międzyczasie, zanim sam się nie przejadę - chętnie przeczytam opinie osób które miały przyjemność (bądź nieprzyjemność) jeżdżenia w tej konfiguracji po przesiadce z 2.0 TDCi.
Ktoś, coś?Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Mam starszego S-maxa z silnikiem 1,6 EB (w sumie jest to podobna konstrukcja) i złego słowa nie powiem. Jeden minus to spalanie w mieście, ale mam za to święty spokój z wynalazkami w postaci filtra cząstek stałych itp. Nie wyobrażam sobie jazdy S-maxem z silnikiem diesla -przewiozłem się kiedyś i w mojej ocenie było zdecydowanie za głośno w środku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Po przesiadce z Audi do Forda w moim odczuciu S-max jest słabo wyciszony - w sumie nie ma się co dziwić to minivan; ale nie zniósłbym dodatkowego klekotu przy dłuższych podróżach - każdy ma inne gusta. Nie miałem jeszcze styczności z nowszą generacją S-maxa - być może jest lepiej wyciszona... Najlepiej wypróbuj obie wersje silnikowe, mnie właśnie przekonał do zakupu dłuższy test drogowy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez pawex01 ; 30-06-2019 o 12:44
pawex01 jest offline   Odpowiedź z Cytatem