Temat: [Escape - Kuga USA] Sync 3 3.4 co wnosi nowego aktualizacja
View Single Post
Stary 30-11-2019, 17:15   #5
gregu77
ford::amateur
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 19-07-2019
Skąd: Warszawa
Model: Escape
Silnik: 2.0 EB 4WD
Rocznik: 2018
Postów: 4
Domyślnie Odp: Sync 3 3.4 w Escape

Jak kupowałem swojego Escape to był tak w 2/3 zrobiony jeśli chodzi o awionikę. Zegary były spolonizowane ale trochę ubogie w funkcje no i same tarcze w milach, Sync 3 też po polsku ale z mapami USA, bez obsługi klimy i jakaś średnio nowa wersja z nie do końca przeprowadzoną aktualizacją bo mi czasami krzyczał o kontynuowaniu jej. W ciągu tego miesiąca co go mam to wymieniłem tarcze na PL (fotorelacja wkrótce Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ), parę funkcji pojawiło się na zegarach jak np. radar (pomiar odległości), spalanie w l/h na postoju, tempomat aktywny w km/h (był w milach) i jeszcze coś ale mi chyba już umknęło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do Sync 3 to po zorientowaniu się przy dokończeniu aktualizacji z logów, że jest to wersja 32GB i poczytaniu trochę różnych forów najpierw zaktualizowałem do 3.3, mapy F8 okrojone o zbędne języki (głos), oraz:
C - North UK - Dania, Finlandia, Wielka Brytania, Irlandia, Man, Islandia, Norwegia, Szwecja
D - Iberia - Hiszpania, Gibraltar, Portugalia
Jak mi się kiedyś przyjdzie tam wybrać to wymienię je na inne mapy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Do tego obsługa klimy i wyłączenie Sirius. Nie do końca jeszcze łapię o co chodzi z HD radio no i chyba DAB nie mam.

Jednak nadal nie miałem zwrotnej informacji na zegarach i grzebałem sobie dalej. W końcu na jakimś forum posłużyłem się wstawką do IPC as-bulit od Explorera w :
Miałem: 720-01-01 0fe0 2142
Zrobiłem: 720-01-01 0fe2 2142
Pojawił się kompas a przy włączonej trasie w navi wskazówki manewrów.

Nadal jednak brak było wskazówek z google maps no to się wziąłem w sobie i mimo lekkich obaw machnąłem 3.4 19200. I osiągnąłem główny cel Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Teraz mi zostało modzenie różnych dodatków, ponoć konfigurację auta można wrzucić na Sync, loga stacji powłączać i coś jeszcze. Niestety nie mam UCDS, bawię się tylko poprzez Forscan.

a czy potrzebował bym wrócić do 3.0? Ponoć się da, ale po co???? Jak narazie wszystko działa, mapy aktualne, więc nie widzę potrzeby.
gregu77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem