Temat: [Fusion] wyciek płynu wspomagania
View Single Post
Stary 14-06-2023, 18:02   #14
arek2005
ford::amateur
 
Imię: Arkadiusz
Zarejestrowany: 05-06-2023
Skąd: Dźwierzuty
Model: Fusion
Silnik: 1,4
Rocznik: 2006
Postów: 1
Domyślnie Problem z układem wspomagania

Witam
Mam problem z układem wspomagania i chyba nie jest to powszechna usterka w Fordzie Fusion bo nigdzie nie znalazłem informacji na ten temat.
Ford Fusion 1.4 benzyna rocznik 2006 ciągły wyciek z układu wspomagania.
Wyieniona przekładnia na regenerowaną plus przewód hydrauliczny bo nie dało się go odkręcić, który był dostępny tylko w serwisie za 850 zł. Po ok pół roku ten sam problem Pan powiedział że źle zregenerowana i lepiej założyć używaną. Tak zrobił i kilka miesięcy było ok. Potem znowu wyciek Pan powiedział że to na połączeniu przewodów hydraulicznych z przekładnią i że to wada konstrukcyjna.
W miedzyczasie wyrwało przewody z przekłani i wyciekł cały płyn. Iny mechanik poskładał to do kupy i powiedział że jest ok. Po czym płyn nadal wyciekał postanowiłem zmienić mechanika Pan powiediał że tylko nowa przekładnia i wymienił przekładnię i nową pompę wspomagania. Długi czas było dobrze ok roku i teraz znowu pojawia się problem wyciek który trzeba uzupełniać prawie codziennie. Może ktoś ma pomysł co z tym zrobić bo mi przychodzi do głowy tylko program naprawy nie do naprawy.
arek2005 jest offline   Odpowiedź z Cytatem