View Single Post
Stary 16-04-2018, 19:19   #84
dlugi91
ford::advanced
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 22-01-2017
Skąd: Pniewy
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.5t + LPG
Rocznik: 2007
Postów: 222
Domyślnie Odp: Porady Ford mondeo mk4 2.5

Cytat:
Napisał Kowalik1987 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zastanawiam się nad modułem lub millers na pewno 5w-30 tylko jaki rodzaj
Co do oleju to każdy ma inne doświadczenia przez co poleca co innego, nie mniej jednak z tego co zauważyłem najczęściej polecane są Millers, Modul, Liqui Moly. Sam mam 2 raz nalanego Casrtol'a, ale nie jestem zadowolony dlatego przy następnej wymianie zmienię na Millers EE Longdrive ECO 5w30.


Cytat:
Napisał Kowalik1987 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kiedy rozrząd byłem w salonie Forda na przed zakupowe diagnostykę i mówili że około 200tys wymienić
Dokładnie na tyle jest instrukcja serwisowa, ja wymieniłem rozrząd przy ~155k km.

Cytat:
Napisał Kowalik1987 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jakie macie rady żeby nie spier..... Takiej fajnej maszyny
Tu wq mnie rada jest uniwersalna dla każdego samochodu: dbać, wymieniać wszystko na czas i nie oszczędzać przesadnie na najtańszych częściach.
dlugi91 jest offline   Odpowiedź z Cytatem