View Single Post
Stary 04-12-2023, 14:54   #5
dodo02
ford::average
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 23-02-2020
Skąd: Warszawa
Model: S-Max
Silnik: 1.6 eb
Rocznik: 2012
Postów: 94
Domyślnie Odp: Poszukuję lakiernika do mikronapraw

Purchel okazał się... wielką kroplą żywicy, która została usunięta od ręki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Przy okazji zostały wykonane dwie drobne zaprawki.

Pojechałem w końcu do mojego znajomego, byłego sąsiada i kolegi z dzieciństwa. Nie widzieliśmy się parę lat i zwyczajnie zapomniałem że w ramach prowadzonego warsztatu ma lakiernię, którą głównie ogarnia chyba jego brat.

Ponieważ w temacie padło pytanie o lakiernika to pozwolę sobie zareklamować:

Serwis Samochodowy Auto Pliszka
ul. Skalnicowa 3, Warszawa

prowadzony od dwóch pokoleń przez rodzinę znajomych. Wiem jakimi są ludźmi i jak podchodzą do różnych spraw, życiowych i zawodowych, dlatego ich polecam.

Nie wiem czy robią mikro/smart naprawy, ale moi rodzice jeżdżą tam z większymi i mniejszymi rzeczami od lat, także lakierniczymi. Sam do tej pory korzystałem tylko z paru eksploatacyjnych napraw przy poprzednim samochodzie (rozrząd, chłodnica, sprężyny). No i pierwszego BMX-a też miałem tam malowanego w wymarzonym filetowym metalicu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dodo02 jest offline   Odpowiedź z Cytatem