View Single Post
Stary 27-02-2020, 08:14   #18
mixtur
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 02-11-2015
Model: Grand C-max
Silnik: 1.6 TDCI 115KM
Rocznik: 2011
Postów: 2
Domyślnie Odp: Focus kombi mk2./mk3 do 25 tyś. zł - prośba o doradzenie, na co zwrócić uwagę

@dodo02

Mam podobnie jak Ty dylemat co kupić... Obecnie posiadam już 5 rok Avensis 2005 T25 HB 1.8 B i uważam że to jest świetne autko ale robi się za małe... Pewne sytuacje zmuszają mnie by mieć auto w którym zmieszczą się okazjonalnie 6 osób lub ewentualnie 5 osób a w konfiguracji aby 2 foteliki były z tyłu a jedna osoba mogła siąść po środku.
Budżet taki jak Twój. Rozglądam się za Grand C-max ( w tej cenie to właściwie tylko diesel ) ewentualnie S-max ale to już jest spora krowa a że jeżdżę głównie po mieście to ma to znaczenie.
To co brałem jeszcze pod uwagę to C5 z hydro kombi no ale te miejsce w środku.
Peugeot 308 ma 3 oddzielne fotele ale jego wygląd pozostawia wiele do życznia
C4 Grand picasso - jeszcze o ile zwykłe C4 picasso jakoś wygląda to wersja grand jest śmieszna
Tak więc rozumiem Twoje problemy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A w Toyotę jak jechałem w góry to zmieściłem: wózek, łóżeczko turystyczne + materac do niego, walizkę, 3 torby oraz 3 lodówki turystyczne oraz milion reklamówek... bagażnik się zamknął i nawet pokrywa była na swoim miejscu... aha no i żona się zmieściła i dziecko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez mixtur ; 27-02-2020 o 08:21
mixtur jest offline   Odpowiedź z Cytatem