View Single Post
Stary 05-08-2008, 21:53   #29
bambelo
ford::advanced
 
Avatar bambelo
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 11-05-2008
Skąd: SZCZECIN
Model: HONDA ACCORD + Mondeo mk3
Silnik: i-VTEC
Rocznik: 2005
Postów: 354
Domyślnie

Cytat:
Napisał hct10
Witam. Słuchajcie powiedzcie mi tak wogole, jakie są koszty geometri kompuerowej w mk2 mondeo... bo w jednym warsztacie chcą tylko 50zł a w drugim od 130-180zł i jestem w kropce... Gdzie wogole polecacie zrobić to w Szczecinie (powód, koła scierały sie od zewnatrz, remont zawieszenia przeprwadzony)
Około 6 miesięcy temu robiłem zbieżność w zakładzie KJB na ul.Lukasińskiego za 70 zł wraz z wydrukiem, miałem wtedy renówkę i polecali wszyscy ten zakład na forum. Zbieżność ustawili bez zarzutów. :fcp4

Cytat:
Napisał pike
@bambelo ... masz racje....Mialem przyjemnosc pracowac juz z mechanikiem z Mierzyna ...jeszcze moim MK I wymiana sworzni wahacza ....wtedy jeszcze byl to tylko zwykly garaz i dorabianie poza Fordem ....Ale powiem jedno ....SPECJALISTA ! Pamietam do dzis jak moj mondek mial problemy z obrotami....zadzwonilem i szybka odpowiedz....przewody....szukalem nie znalazlem...Wiec kolega podjechal motorem, pokazal problem (uszkodzony przewod oczywiscie). I wszystko grało. POLECAM
Arturowi robimy reklamę :fcp1 ale jest godzien tego.....SPECJALISTA i tyle :fcp26

Ostatnio edytowane przez TOMAS ; 26-01-2011 o 13:00 Powód: Regulamin pkt21
bambelo jest offline   Odpowiedź z Cytatem