Temat: [Tourneo Connect 2013-2022] wrażenia po zakupie
View Single Post
Stary 13-11-2017, 22:13   #195
Lza
ford::advanced
 
Avatar Lza
 
Zarejestrowany: 27-07-2015
Skąd: okolice Krakowa
Model: Tourneo Grand Connect
Silnik: 1.5 TDCI + PowerShift
Rocznik: 2016
Postów: 432
Domyślnie Odp: wrażenia po zakupie

Cytat:
Napisał miksell Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jako założyciel tematu po przejechaniu 100 000 km w 18 miesięcy opiszę wrażenia...
Chyba większość użytkowników się zgodzi z przytoczonymi wadami i zaletami - i ja również.

Natomiast ja,gdybym dziś musiał kupować następne auto - chętnie nabył bym znów connecta. Jak dla mnie gabaryty i funkconalność stanowią dobry kompromis w tym modelu. W moim przypadku auto używane jest do celów codzienno - rodzinno - wyprawowych. Na co dzień wozi dziecko do przedszkola, mnie do pracy, na weekendy służy do wypadów, a w cieplejszych porach roku zamienia się w sprytnego minicampera, zastępując namiot i umożliwiając biwaki w górach. A jak idzie zima, to robie kilka kursów i pakuję do środka paletę drewna do kominka, a drugą na przyczepkę. Kubik drewna wchodzi do bagażnika, więc uważam, że zdolności transportowe są całkiem przyzwoite. Właśnie takie jakie powinien mieć mały dostawczak.

Z tym, że temu modelowi przydało by się już jakieś odświeżenie. Nie tyle wyglądu zewnętrznego, który imho jest nadal atrakcyjny jak na dostawczaka oczywiście. Przydało by się nadrobienie niedociągnięć funkcjonalnych wnętrza, które wszystkie ładnie wymieniłeś, zresztą padały podobne opinie nie raz w tym wątku. Może ford coś przygotuje niebawem - wszak ten model jest sprzedawany już od niemal 5 lat.
Lza jest offline   Odpowiedź z Cytatem