View Single Post
Stary 06-03-2019, 15:15   #28
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,161
Domyślnie Odp: Ford S-MAX - diesel czy benzyna

Cytat:
Napisał Ryba LDZ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak już pisałem wolna wola i wybór klientów...fakt faktem od ropniaków niebawem się odejdzie co nie zmienia faktu że na naszym rodzimym rynku diesel jeszcze coś tam znaczy...
Kolega pisząc 2008-9 rok że to sztrucle i nie nadają się do użytku bo stare bo ****o to musisz być bogaty z domu lub dobrze wżeniony bo nasze społeczeństwo to akurat szuka 10 letnich pojazdów w większości bo niestety nas nie stać na tylko "nowe" lub "roczne okazje z Niemiec" tak więc jak już pisałem kazdy szuka dla siebie i to trzeba szanować...
Ani ja "bogaty z domu, ani dobrze wżeniony" jedynie " umiem czytać i pisać " czego Tobie serdecznie życzę. Pisałem o zachodzie i autach tam. Nikomu do portfela nie zaglądam choć to wyjątkowy atrybut Polaka-cebulaka. Większość urlopów poginam na wykończeniówkach w DE , a dzięki temu nie szukam 10-letnich samochodów. Nie czekam aż coś skapnie. Po godzinach wymieniam hamulce , tarcze, jak trzeba to i konserwacje robię. Na paliwo i wydatki związane z eksploatacją samochodu z rodzinnego budżetu nie biorę.

" Bogaty z domu , albo dobrze wżeniony " to mnie urzekło - taki sposób na życie.
__________________
Łe tam Panie, Fordy rdzewiejo, sie psujo i nie jado i palo jak smoki

Ostatnio edytowane przez Hansolo ; 06-03-2019 o 15:27
Hansolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem