View Single Post
Stary 30-09-2015, 10:39   #24
gogigi
ford::average
 
Avatar gogigi
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 11-11-2013
Skąd: Gdańsk
Model: Focus Mk2 FL Titanium
Silnik: 2.0 TDCi 136km 320Nm - DPF OFF
Rocznik: 03.2008
Postów: 86
Domyślnie Odp: DDS - czy ktoś ma aktywny 'Deflation Detection System' (kontroli ciśnienia w koł

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To prehistoria... Umów się z kolegę @mm32 to Ci zaktualizuje do 512 (najnowszej) i nie będzie wątpliwości...
Cytat:
Napisał szafarek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@gogigi , upgrade jak najbardziej wymagany.
U mnie na 512, 509 świrował wskaźnik paliwa na rezerwie, a też podnosiłem z 243.
Ostatecznie wgrałem 403 i jest ok, dds działa poprawnie, pozostałe funkcje również
Dzieki za odpowiedz. Opcje uruchomiłem na starym romie w menu pojawiła się opcja do resetowania. W elm widać informacje o resecie pojawił się stan km przy której zrobiłem reset. Opcja jest widoczna na środkowym wyświetlaczu (mały wyświetlacz). Po aktywacji opcji DDS powinien pojawić się komunikat o niskim ciśnieniu czy tylko opcja do ustawienia ciśnienia ?


Jeszcze jedno pytanko co do zmiany romu. Proszę o informacje powiązaną z dpf. Został usunięty przez zakład polecany przez Heko w trójmieście i jest ok ale panowie nie ruszyli softu. Czy aktualizacja romu zegarów będzie miała jakiś wpływ na wcześniejsza ingerencje ?
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg WP_20150929_18_51_49_Pro.jpg (91.8 KB, 117 wyświetleń)
gogigi jest offline   Odpowiedź z Cytatem