Temat: [Focus 2014-2018] doprowadzenie zasilania do PTC
View Single Post
Stary 29-09-2018, 20:17   #7
AdamGdansk1
ford::advanced
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 30-11-2017
Skąd: Gdańsk
Model: Focus MK3
Silnik: 1,5 TDCI, 120 KM
Rocznik: 2017
Postów: 339
Domyślnie Odp: Prośba o podpowiedź w zakresie doprowadzenia zasilania do PTC

Zarówno gniazdo zapalniczki jak i dodatkowa nagrzewnica jest zabezpieczona bezpiecznikiem 20 Amper, czyli średnice kabli powinny być podobne.

Bump: Wszystko się da zrobić. Ja w poprzednim Focusie MK2 zrobiłem podgrzewane siedzenia, a że nie było gotowej wiązki to sam ją dorobiłem i zasilanie grzania wziąłem spod zapalniczki. Ale do wszystkiego trzeba podejść z głową. Podstawa to schemat elektryczny. Ma ktoś?

Bump: Do Waldemaros.
Sprawdź czy masz ten bezpiecznik pod maską. Zaraz wrzucę zdjęcie z bezpiecznikami który to jest.

Bump: ...

Bump: Odnośnie modyfikacji. W moim Trendzie z 2017 roku nie miałem ogrzewanych lusterek. Sprawdziłem bezpieczniki od grzanych lusterek - były, tak samo wiązka - był dodatkowy pin we wtyczce. Lusterka wymienione i grzeją.
Podobnie z podgrzewanymi siedzeniami. Mam bezpieczniki oraz wiązkę. Jeszcze tego nie zrobiłem, ale zapewne będzie podobnie jak z lusterkami.
A skoro nie mam bezpiecznika od dodatkowej nagrzewnicy to raczej nie ma wiązki. Spróbuj może iść tym tropem co ja. Sprawdź wszystkie bezpieczniki i będzie jasne co można dołożyć. Dobrze kombinuję? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg DSC04240.jpg (90.7 KB, 206 wyświetleń)
AdamGdansk1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem