Temat: [Edge 2015- ] Przeróbka USA->UE
View Single Post
Stary 09-12-2019, 22:01   #120
koza0007
ford::average
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 16-06-2013
Skąd: Darłowo
Model: Edge
Silnik: 3,5
Rocznik: 2017
Postów: 91
Domyślnie Przeróbka USA-EU - kilka pytań

Witam
Zakupiłem Edga 3,5l w wersji titanium. Mam kilka pytań odnośnie przeróbek:

1. Zakładam przedni zderzak od sporta EU. Zmieniam również belkę na taką bez wąsów. Czy absorber zderzaka też musi być od wersji EU. Co ze ślizgami zderzaka czy te od wersji USA będą pasowały?

2. Zmieniam tylny zderzak od sporta EU. Słyszałem ze tylne ślizgi mogą zostać oryginalne. Czy to prawda?

3. Chciałbym wstawić full LED. Posiadam kamerę w przedniej szybie. Wiem że trzeba wstawić HCM i czujniki na wahaczach. Czy oprócz podłączenia czujników do HCM trzeba wykonać jakieś okablowanie. Prosiłbym o szczegóły kogoś kto już to przerabiał.

4. Zakupiłem oryginalny hak z gniazdem i przewodami do wpięcia w moduł haka. Czy instalacja do modułu jest już w samochodzie wyprowadzona czy trzeba ciągnąć przewody.

5. Chciałbym zmienić moduł ACM na europejski aby było DAB i TMC. Czy moduł z końcówką EM2T-19C107-HK, HJ, HC, lub HM będą pasowały. W titanium jest system sony z subwooferem w bagażniku. Słyszałem opinie, że musi być dołożona dodatkowa antena, żeby działało DAB, czy to prawda?

6. Licznik w wersji EU- podobno wystarczy poszukać od benzyny aby obroty były odpowiednio wyskalowane i po zaprogramowaniu eeproma i zgraniu z samochodem będzie wszystko działać? Czy to prawda?
koza0007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem