Temat: [Transit 2000-2006] DRL - światla do jazdy dziennej
View Single Post
Stary 07-03-2018, 22:09   #37
wojtekjanus
FORD|AUTHORIZED
 
Avatar wojtekjanus
 
Imię: Wojciech
Zarejestrowany: 02-09-2008
Skąd: Warszawa
Model: Transit
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 13,981
Domyślnie Odp: DRL - światla do jazdy dziennej

Cytat:
Napisał Cairo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Najważniejsze dla mnie jest odłaczenie świateł mijania co dla mnie jest największym kretynizmem,
Najlepsze wyjście to udanie się do serwisu dysponującego IDS-em (nie musi to być ASO), tam przeprogramują moduł tak, by te tzw. światła DJD się nie włączały. Wtedy założysz sobie jakieś LED-y DJD - takie jakie ci się podobają, załączane od stacyjki. Najczęściej mają układ elektroniczny reagujący na włączenie świateł głównych - wyłączają się wtedy.
Ale można te LED-y połączyć jeszcze prościej, łącząc ich przewód masowy do zasilania świateł postojowych. Ale to już inna historia.

Cytat:
Napisał Cairo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
chciałem to przepiąć np na halogeny (tak wiem nielegal), albo dodatkowe światła dzienne,
Nie da się tego przepiąć, przewody moduł-lampy są jedne i o załączeniu decyduje elektronika sterująca przekaźnikiem.
__________________
Zgredzik

Ostatnio edytowane przez wojtekjanus ; 07-03-2018 o 22:16
wojtekjanus jest offline   Odpowiedź z Cytatem