View Single Post
Stary 19-01-2019, 14:23   #8
pacos
ford::amateur
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 18-01-2019
Skąd: Kraków
Model: Focus mk3 kombi
Silnik: 1.6 TDCI 116km
Rocznik: 2011
Postów: 1
Domyślnie Odp: Zakup nowego auta, focus mk3?

Panowie, dziękuję za opinie.

Nie jeżdżę szybko więc tak jak mówiłem, dobre wyciszenie potrzebne mi głównie w zakresie prędkości 90-120 kmh. Mam nadzieję, że focus się sprawdzi.

Co do e90 i Waszego zdania na ich temat - wiem jak ciężko znaleźć dobry egzemplarz, szukam go już od kilku miesięcy i masakra znaleźć dobry egzemplarz, a dodatkowo kurcze - e90 jednak nie jest autem które się nie psuje i to mnie mocno odrzuca od jego zakupu.

Dziś oglądałem (z przypadku) focusa z 2012 roku, od 1 właściciela z silnikiem 1.6 tdci 115km, wiem, ze opinie na jego temat są dobre i to jedyny diesel jakiego brałem pod uwagę (np w volvo s40 z końca produkcji) więc i tu móglby być, pochodzenie auta jest pewne, stan super, wersja biedna dlatego proszę o Waszą opinię w tamatach:

1. Ja wygląda kwestia nagłośnienia w mk3? czy to standardowe radio (bez BT) jako tako gra czy konieczny jest montaż wyższego modelu? Jeżeli wyzszy model - jak kwestia głośników, ile ich mają poszczególne wersje nagłośnienia w tych autach?
2. Czy montaż klimatronika jest opłacalny jeżeli jest zwykła klima? robił to ktoś?

Z góry bardzo dziękuję.
pacos jest offline   Odpowiedź z Cytatem