Temat: [Focus 2014-2018] Radio "Tesla look" w miejsce zwykłego
View Single Post
Stary 14-04-2019, 11:19   #21
Blackknight88
ford::amateur
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 04-09-2018
Skąd: Kraków
Model: Focus ST MK3
Silnik: 2.0 EcoBoost
Rocznik: 2014
Postów: 6
Domyślnie Odp: Radio "Tesla look" w miejsce zwykłego

Cytat:
Napisał thorns Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chętnie zobaczę zdjęcia jak prezentuję się to w samochodzie

Wersja do FL


Cześć, wybacz że dopiero teraz podsyłam lecz nie miałem wcześniej możliwości.

Poniżej kilka zdjęć z różnych ekranów i sytuacji (wsteczny, klimatyzacja itd). Testowałem kilka skórek radia ale ta konkretna przypadła mi najbardziej do gustu i taka już zostawiłem. Odtwarzacz AIMP do muzyki też mi się najlepiej sprawdza. Ale to są tylko moje wewnętrzne odczucia.


Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Blackknight88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem