Temat: [Fusion - Mondeo USA] Światła dzienne odpalanie zdalne z kluczyka.
View Single Post
Stary 30-10-2017, 16:21   #8
balonik56
ford::beginner
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 27-02-2014
Skąd: NS
Model: Focus I
Silnik: 1.8 td
Rocznik: 2000
Postów: 25
Domyślnie Odp: Światła dzienne fusion / odpalanie zdalne z kluczyka.

Przepraszam zę koledzy dopiero teraz,
samochód sprowadziłem sam wiec pośrednika który mógłby to wyłączyć raczej nie było , chyba że salon usa.

Samochód był uszkodzony jako szkoda parkingowa, nic nie wystrzeliło, żadne błedy się nie wyświetliły, lekko wgięty tylny błotnik więc też nie sądze żeby się zblokowało odpalanie zdalne.
Sprawdze sobię jeszcze te ustawienia ale jak porównywałem z tymi na youtube to w forscanie nie miałem wszystkich kodów. Być może dlatego że odpaliłem forscana na interfejsie ucdsa. Jak już pisze o forscanie to żeby w płeni z niego korzystać musze mieć elm 327 z przełącznikiem ? bo taki widziałem. Czy licencja z forum forscana odblokowuje wsyztskie opcje czy trzeba jakoś opłacać forscana ?

Nie jestem jakimś znawcą więc nie dziwcie się jak pisze głupoty, ale staram się wszytsko w miarę możliwości rozkminić sam. Taką mam naturę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Do samochodu dostałem o dziwo 3 kluczyki. jeden był całkowicie nowy właśnie z tym brelokiem.

Załączam zdjęcie o co mi chodzi.

Bump: kolego maximus1986 dzieki wielkie za podesłane kody, włączyłem je i w licziku pojawiła się opcja remote start. Ale mimo wsyztsko jak włączam na pilocie mruga 3 razy czerwone czyli request failed. Nie spotkałeś się z tymi kodami także fdo licznika elektronicznego i do wyswietlacza czujników ciśnienia w oponach ?

Pozdro
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg kluczyki ford.jpg (88.8 KB, 91 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez balonik56 ; 30-10-2017 o 18:49
balonik56 jest offline   Odpowiedź z Cytatem