View Single Post
Stary 13-09-2017, 19:53   #9
miach822
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 05-09-2017
Skąd: Łódź
Model: focus mk1
Silnik: 1.8 tddi
Rocznik: 2000
Postów: 5
Domyślnie Odp: 1.8 tddi - gaśnie i nie odpala na gorącym silniku

Sterownik wraz z czujnikiem wyjęty z auta. Na innym forum gdzie temat toczył się o pompach vp 30 i 44 ktoś kto zajmuję się regeneracją tych sterowników twierdził że do sprawdzenia czujnika halla wystarczy pomierzyć rezystancję na 4 pinowym mostku gdzie jest wlutowany, niby nie może przekroczyć 250 om. Jak jeszcze czujnik był w paliwie to faktycznie jedna para pinów wykraczała i miała 280 omow po wyjęciu tego na stół ta sama para ma 170 om a reszta w okolicach 100. Dużego pojęcia mi to nie daje, chyba nie ma sensu się bawić w koszta i próbować w ciemno tego wymieniać, wyślę to do jakiejś firmy co zajmuję się regeneracją i niech działają.

Ciągle mnie teraz jeszcze meczy że nie zaciągnąłem focusa na diagnostykę ale w zasadzie nie chce już mi się teraz auta składać bo raczej i tak błąd by wypadł taki jaki się spodziewam skoro sterownik nie daje już potem napięcia na zawór dawki.

Co do późniejszego składania i odpowietrzania pompy jest jakiś sprytny sposób na to, nie widziałem tam żadnej pompki gdzie można by paliwko jakoś przepompować przez przewody i pompę ?

Będę informować co wyjdzie z tego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki wielkie za dotychczasową pomoc
miach822 jest offline   Odpowiedź z Cytatem