Temat: UCDS z chin
View Single Post
Stary 13-05-2018, 12:58   #39
peteypee
ford::professional
 
Zarejestrowany: 13-07-2014
Skąd: KRK
Model: Mondeo MK3/ mk4/ Jag XF
Silnik: 2.0, 2.0 Pb/ 4.2SC Pb+LPG
Rocznik: 2002 / 2008 / 2010
Postów: 1,295
Domyślnie Odp: UCDS z chin

Nie łamałem nicGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Za słaby w te klocki jestemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Koledze @peteypee chodziło zapewne o to, że soft Sławka wgrywa się VBF loaderem, więc nie ma problemu ze zrobieniem tego tym nieszczęsnym klonem...
DokładnieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. I nic nikomu nie sugerowałem. Czysta teoria że mając vbf klonem wgrasz i tyle.
ELM327 można wgrać ru soft z tego co wiem ale oriona chyba już nie.
Pomijając to klon ucds nadaje się jak pisałem jako alternatywa dla elm327, nawet cenowo nie ma dużej różnicy. Obstawiam że niemal każdy (pomijam "znawców" tematu) właściciel forda z C+, kto coś słyszał o ucds i modach softów myśli że da się klonem wgrać te mody za free? (i żeby nie było nie chce tu nikogo obrażać itd) A tu nie o to chodzi. Jak masz c+ ze starszym romem to wgrasz 1007 ale zwykły taki jak wgra ci serwis. Klonem da się zrobić to co elm + możliwość update modułów. Jak dla mnie wystarcza i to powienien mieć zwykły elm327. Wtedy nikt nie myślałby o kupowaniu klonów. Poza tym niektórzy nie wiedzą co zrobić z elm327 do końca więc takim osobom odradzam klona bo zaraz coś "uwalą" przez niewiedzę a potem płacz i szukanie pomocy.
peteypee jest offline   Odpowiedź z Cytatem