View Single Post
Stary 23-11-2004, 12:39   #3
VIKI
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 09-11-2004
Postów: 20
Domyślnie

Cytat:
żebyś była pierwszą damą naszego forum o której każdy mężczyzna usłyszy (i przeczyta!)
to mi prosze wykasować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. to nie o to chodzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Na początek dzięki za miłe słowa buziakGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nawet mnie zaskoczyłeś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pomarańczowy kotku to niestety nie przez wasze namowy :twisted:
no dobra może troszeńku.... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. no zarejstrować się i się nie odzywać.....hhhmmmm to się troszke mija z celem.Te "rozmowy"to jeden z przyjemniejszych sposobów na to aby więcej się dowiedzieć na temat bbbrrrmmmm.A przy okazji "poznać "ludzi którzy też się tym interesuja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.))

To temacik dla nowych bo sama na początku go szukałam :twisted:
Ale zrobimy wyjątek i z ciekawością poczytam co o sobie na smarujesz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
aaa no mozna by go przykleić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
VIKI
VIKI jest offline   Odpowiedź z Cytatem