View Single Post
Stary 17-11-2018, 21:39   #444
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,368
Domyślnie Odp: Nowy Focus 2018 - wyciek zdjęć przed premierą

Cytat:
Napisał megatomasz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
chyba ten koleś mówi o tym, że poprawili wnętrze, ale środek wygląda trochę jak w kilkuletnim samochodzie a nie w nowości i ja się z tym zgadzam :-)
tak. Już na samym początku gdzieś o tym wspomina. Ciężko mi się go słucha, ale dobrze mówi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie wątku jest trochę zdjęć jak odwiedzam regularnie ASO z pierdołami do swojego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

U siebie też wstawiałem to:


https://www.youtube.com/watch?v=3EYMkqJe0ms

Ja tego nie mogę przeboleć. Ten dźwięk to jakiś koszmar Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I tak pika na wszystko typu brak kluczyka, rezerwa, pamiętaj że drzwi otwarte itp itd Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale schrzanili Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

oglądając dalej recenzję, otwieranie bagażnika przez machnięcie nóżką bardzo na tak.
Może trzeba się będzie zastanowić nad próbą wsadzenia tego systemu z MK4 do MK3?
Może jakiś rusek to ogarnie i przetrze szlak?
Dziwi brak prowadnic na roletę w bagażniku.

Ostatnio edytowane przez edmun ; 17-11-2018 o 22:30
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem