View Single Post
Stary 22-11-2018, 08:04   #445
zombie6
ford::professional
 
Zarejestrowany: 12-02-2013
Model: Focus III
Silnik: 1.6 Ecoboost 182 KM
Rocznik: 2012
Postów: 1,110
Domyślnie Odp: Nowy Focus 2018 - wyciek zdjęć przed premierą

Cytat:
Napisał Redziu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Powiem tak.. mi sie moje 18 mega podobaja i auto wyglada dla mnie super to ze pali 0.5l wiecej mam gleboko w dupie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Osiagi nawet jesli pogarsza to tez mam to w dupie bo to nie rajdowka na tor gdzie każde 0.1 sekundy robi roznice Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Co do komfortu nie czuje zeby go nie bylo. A promien skretu to moga sobie bez urazy kobiety mierzyc bo ja zawroce wszedzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:

polac mu ! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Możesz mieć w dupie, ale to nie jest głupie 0,1 s i identyczny Focus 182 KM na 16" i nawet na 17" dosłownie robi ci z tej dupki jesień średniowiecza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jakbyś się przejechał autem najpierw na 16" 205/55, a potem na 18"235/40 to miałbyś w dupie ten cudny wygląd na 18", zapewniam...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez zombie6 ; 22-11-2018 o 08:09
zombie6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem