View Single Post
Stary 13-03-2018, 09:23   #4
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,373
Domyślnie Odp: Policja i jej zabawki

Cytat:
Napisał kocur Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
- Wideo-rejestratory - do nagrywania sąsiadów (wada - pokazują prędkość radiowozu a nie klienta i żaden człowiek nie jest w stanie utrzymać stałej prędkości żeby pomiar był prawidłowy)
A jak tak zapytam, jeśli ograniczenie prędkości jest 110km/h a radiowóz mniej więcej leci za "obserwowanym" 200km/h to na serio będziemy tutaj doszukiwać się czy leciał 175 czy 210? Ja rozumiem - że widełki, że ilość punktów, że jak 2x więcej to prawko zatrzymane, ale rozpiernicza mnie, że za granicą nie ma problemów z "udowodnieniem winy" a u nas jest zawsze "luka w prawie". Z drugiej strony rozumiem, że jedziesz 72km/h na ograniczeniu do 70km/h a policjant twierdzi że miałeś 110km/h bo tak pokazało jego nierzetelne urządzenie, ale nie przesadzajmy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

I również - ostatnio mandat dostałem 6-7 lat temu. w Polsce. 50 metrów od znaku koniec terenu zabudowanego zacząłem przyśpieszać, a za znakiem dwupasmowa droga w środku lasu, oczywiście moje przyśpieszanie było jak najbardziej zagrożeniem w ruchu lądowym żeby mi dać mandat który opłaciłem przy policji (10 metrów wcześniej była placówka Poczty Polskiej).

Jak sprawdzę ile dostałem mandatów przez 15 lat ciągłej codziennej jazdy, to było raz przetoczenie się przez znak STOP (przetoczenie się, bo mimo że zwolniłem z 60km/h do 3km/h to się nie zatrzymałem), raz za spowodowanie kolizji mimo że bezproblemowo podałem ubezpieczyciela i jeszcze zająłem się dostawą herbaty w termosie to mi się napatoczył radiowóz (niewzywany) (służbowe auto, łyse letnie opony na gołoledzi, odbiłem się od koleiny i rozwaliłem auto przy prędkości 25km/h Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) i właśnie ten raz za prędkość Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez edmun ; 13-03-2018 o 09:26
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem