View Single Post
Stary 18-08-2011, 07:42   #15
gozdziu
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 19-12-2008
Model: FOCUS MKI
Silnik: 1.8 TDCI -100KM
Rocznik: 2004
Postów: 16
Domyślnie Odp: Migająca kontrolka świec żarowych

Witam chciałbym odświeżyć temat.U mnie wygląda to w taki sposób:
Przy wyprzedzaniu zazwyczaj kiedy z obrotów około 2000 na min staram sie wyprzedzać auto traci moc nie chce sie wkręcać na obroty i w tym momencie zaczyna mrugać kontrolka świec żarowych.Wczoraj zaobserwowałem lekko odmienna sytuacje po pojawieniu sie problemu na wciśniętym sprzęgle auto nie zgasło jak to zwykło robić zawsze tylko udało mi sie zatrzymać na luzie.I stojąc w taki sposób i dodając gazu bez biegu bardzo nierówno i ciężko wchodzi na obroty kopcąc niesamowicie.
Błędów na razie nie mam bo ta sytuacja zazwyczaj zdarza sie przy prędkości powyżej 100 gdy coś wyprzedzam i coś wali prosto na mnie na czołówkę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.I co dziwne ostatnio mailem cały czas zapalona kontrolkę "Check Engine" spowodowana błędem zaworu egr(świadomie zaślepiony) a po pojawieniu się opisywanego problemu i zgaszeniu silnika przestała się świecić. W niedługim czasie spróbuje sprowokować problem, zjechać i podłączyć komputer.Jeśli ktoś miał podobną sytuacje i zna co było powodem problemów proszę o odpowiedź.

Mam w profilu ale na wypadek 1.8 TDCI 2004 (przebieg 264000 tys)
gozdziu jest offline   Odpowiedź z Cytatem