View Single Post
Stary 10-12-2010, 16:18   #1
Wojtek
ford::expert
 
Avatar Wojtek
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 11-12-2005
Skąd: Warszawa , Łódz czasami...
Model: Mondeo Mk4 , Opel Movano
Silnik: 2.0 TDCI , 2.3 DCI-by V-tech 130KM / 170KM
Rocznik: 2008 , 2011
Postów: 3,636
Domyślnie Odp: Spot mazowieckie , spot cykliczny

Proszę uważnie przeczytać.

Do wszystkich ze strefy mazowieckiej i nie tylko.

Żeby to było jasne.
Nic nie robimy na siłę. Jeżeli ktoś z Was nie ma chęci się integrować po za Forum , to nic w tym złego. Nikt na Forum z tego powodu nie będzie inaczej traktowany.
Nasze spotkania mają na celu spotkanie , spędzenie trochę czasu w miłym towarzystwie. Czasami miło się spotkać i poznać na żywo. Znamy się z Forum , ale miło jakbyśmy tworzyli grupę ludzi , którzy się rozumieją i znają. Możecie mi wierzyć , ale takie znajomości na spotach potrafią trwać bardzo długo.
Obecność na spotach lokalnych i ogólnopolskich nie jest obowiązkowa.
Na naszych spotkaniach , nie ma gorszych , lepszych. Nie ma znaczenia czym przyjedziesz. My nie szpanujemy autami , spojlerami itp.
Liczy się człowiek , nie maszyna.
Ja zaliczyłem już wiele spotkań/spotów/zlotów i tego co tam przeżyłem nigdy nie zapomnę. Ludzi , których tam poznałem - bezcenne.
Wiek na spotach nie ma znaczenia. Ilość postów na Forum , też nie ma znaczenia. To , że jesteś nowa/nowy na Forum , też nie ma znaczenia. Każdy z nas kiedyś zaczynał swoją przygodę z FCP.
Wiem jak to jest.
" przyjadę na spot , nikogo nie znam , nie będę miał o czym rozmawiać , tworzą się grupki osób , a ja będę stał sam z boku..." Nic bardziej mylnego. My spotykamy się dla Was , nie dla frekwencji. Nie na pokaz.

Zapewniam Was , że warto spróbować. Jak się Wam nie będzie podobało , nic się nie stanie. Nie jesteśmy gburami , ważniakami , bo jesteśmy już jakiś czas na Forum...

Mam nadzieję , że mój post rozwieje wszystkie Wasze wątpliwości.

Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych.

ps. Jeżeli macie jakieś pytania to zapraszam do pisania w naszej strefie.
Zawsze też chętnie służę pomocą na PW.
__________________
Liczą się ludzie - nie samochody.
Samochód jest tylko dodatkiem do człowieka i nigdy nie powinno być odwrotnie !


Nie ważne gdzie , nie ważne kiedy , nie ważne po co , ważne z kim.

KU PRZESTRODZE !
http://www.youtube.com/watch?v=PAWZHL46B9Q 18+ !!!

Ostatnio edytowane przez Wojtek ; 10-12-2010 o 19:49
Wojtek jest offline   Odpowiedź z Cytatem