View Single Post
Stary 11-12-2010, 19:11   #9
dzimi75
ford::advanced
 
Avatar dzimi75
 
Zarejestrowany: 30-03-2010
Skąd: WARSZAWA
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0TDCI 140 KM
Rocznik: 2011.10
Postów: 253
Domyślnie

Nawiązując do wypowiedzi Wojtka zgadzam się z jego wypowiedzią w 100% powiem tak aktywny jestem ze dwa miesiące choć wcześniej byłem na forum tez ale się nie udzielałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Ale zadomowiłem się i uważam ze tu chodzi o zgranie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Żeby się łączyć razem nie tylko jak jest potrzeba ale tez spotkać się poznać na żywo wypić piwko zjeść coś i pogadaćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.A co w tym najwazniejsze jest mozecie spotkac kogos i samemu podziekowac jak kiedys ci ktos pomógł na forum gdy tego potrzebowałesGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A zaznaczam nie byłem jeszcze na zadnym spociei jade na swój pierwszy a jak praca mi nie bedzie kolidowac to jade na ogólnopolski spot KryspinówGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie ma sie czego bac poznac sie mozna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.na czacie pogadac i tu chodzi o INTEGRACJE ludziGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał Agnesqa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jest jeden taki, co i na zlot przyjedzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
aga czy myslisz o tym Klubowiczu?komik

Ostatnio edytowane przez TOMAS ; 27-12-2010 o 16:45 Powód: regulamin punkt 21
dzimi75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem