View Single Post
Stary 22-06-2020, 13:08   #70
jaksen
ford::advanced
 
Imię: Jakub
Zarejestrowany: 05-07-2015
Skąd: Jelenia Góra
Model: Ford Mondeo Mk4 Tit FL/ C-max I FL Trend
Silnik: 2.0 TDCI 163 KM DW10C / 1.6 TDCI 109 KM
Rocznik: 2010 / 2008
Postów: 397
Domyślnie Odp: Moduł przyczepy - Trailer Tow Module (TTM) - Instalacja/Testy

Panowie może moje pytanie z racji tych "głupich i niepoważnych", na które nie warto odpowiadać, ale proszę poratujcie mnie konkretną informacją jakiego przekroju przewód tam zastosować. Elektrykiem nie jestem, choć w domu elektryką się param - ale tam to inna bajka, bo w większości można bez problemu znaleźć masę informacji co, jak, kiedy i dlaczego, aby było dobrze i bezpiecznie.
W aucie, choć napięcie przecież nieporównywalnie bardziej bezpieczne dla majstrującego przy instalacji, to z racji dużej wrażliwości na popełnione błędy, niedoróby i braki wg. mnie nie ma tutaj miejsca na półśrodki, a więc trzeba zrobić wszystko zgodnie ze sztuką. Tylko właśnie brak konkretnego info co i jak. Piszecie, że dołożyliście brakujący przewód i wszystko bangla. Kolega @mmarcino82 nawet pokusił się o podzielenie informacją jaka końcówka jest potrzebna, aby się wpiąć w kostkę, ale niestety tylko prawdopodobnie (ale dzięki i za to!), a ja stety/niestety potrzebuję pewnej informacji, aby montaż haka i jego instalacji wykonać za pierwszym podejściem (z racji ograniczonego czasu).

To jak Panowie, znajdzie się jakiś uczynny samarytanin i poświeci chwilę na udzielenie podpowiedzi w ww. zakresie ?

Dzięki z góry!
jaksen jest offline   Odpowiedź z Cytatem