Temat: [Escape - Kuga USA] szyfr kodowy na drzwiach auta z USA
View Single Post
Stary 02-02-2019, 17:22   #42
APeZet
ford::average
 
Avatar APeZet
 
Zarejestrowany: 22-12-2016
Model: Stosowny
Silnik: Żwawy
Rocznik: Właściwy
Postów: 120
Domyślnie Odp: szyfr kodowy na drzwiach auta z USA

Cytat:
Napisał grzymala100 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Powyższe nie jest prawdą, a jedynie domysłem prawdopodobnie spowodowanym niewiedzą, mam Escape 2015 r i wszystkie części jakie kupowałem pochodzą od kugi, zawieszenie, błotnik, łącznik stabilizatora, zderzak, chłodnica, lampy dosłownie wszystko poza napisem na tylnej klapie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., radio trzeba przeprogramować dokupić lampę przeciwmgielną i śmigać o dziwo escape z USA nawet tylne lampy ma przystosowane do EU.
Ale wracając do tematu, wzorem fusiona podejrzewam że kod można odczytać na wyświetlaczu o ile posiada się obydwa kluczyki, gdzieś widziałem filmik i według niego odnalazłem kod w fusionie bo na BCM nic nie było. To chyba ten film był, sprawdzę czy w escape to zadziała. https://www.youtube.com/watch?v=sm_lnKyfcbU
Moja odpowiedź była w 2016 roku a ty swojego "mądrego" posta piszesz w 2019. Gdybyś był na forum w 2016 roku to byś wiedział, że wówczas wiedza na temat Escape była dopiero rozwijana. Myślę, że wiele tematów "rozdziewiczyliśmy" wspólnie z tedi_k.
__________________
Nie wiem. Nie znam się. Zarobiony jestem!

Ostatnio edytowane przez APeZet ; 02-02-2019 o 17:31
APeZet jest offline   Odpowiedź z Cytatem