View Single Post
Stary 09-02-2018, 08:44   #30
stingerA6
Tańczący z S-Maxami
 
Avatar stingerA6
 
Zarejestrowany: 11-05-2014
Skąd: Landsberg
Model: Romet
Silnik: Wigry
Rocznik: 1985
Postów: 1,011
Domyślnie Odp: ostrzeżenie dla sprzedających auto

Nigeria nawet nie czyta i tłumaczy.

Oto moja ciekawa konwersacja:

Nigeria:
"Witam, jestem zainteresowany kupnem samochodu i chciałbym go kupić tak szybko jak to możliwe. Będę płacić bezpośrednio za pośrednictwem przelewu bankowego, będę wdzięczny, jeśli można odpowiedzieć na kilka pytań poniżej:

Jaka jest ostateczna cena za to w euro (EUR)

Jak długo jesteś właścicielem?

czy wypadek jest wolny?

Przepraszam, zadając Ci te pytania, ale nie będzie w stanie go zobaczyć tak można zagwarantować mi, czy to w dobrym stanie?

Mam nadzieję usłyszeć od Ciebie szybko, i uczynię wszystkie uzgodnienia transportowe, aby być transportowane do mojego adresu domowego w Wielkiej Brytanii (będą używane we Francji przez mojego syna od marca)."

Ja (używając afrykańskiej kurtuazji):
"Poszukaj głubszego od siebie frajerze"

Nigeria:
"Witam ponownie,
Jestem zadowolony z warunków i ceny, a takze bede placic za posrednictwem przelewu bezposrednio z mojego konta na konto bankowe. Wiec nalezy wyslac mi dane konta bankowego w tym IABN BIC itp., tak, ze moge kontynuowac transfer. Po zakonczeniu transferu chcialbym skontaktowac sie z moim spedytora i zorganizowac podniesienie samochodu, wiec moga przyjsc do podnoszenia samochodu po zdobyc pieniadze. Bede potrzebowal adres domowy i numer telefonu komórkowego, aby zorganizowac podniesienie samochodu.
Tak uprzejmie wrócic do mnie z danych konta bankowego, jak to ponizej

Pelna nazwa:
IBAN:
SWIFT BIC:
Nazwa banku:
Numer telefonu:
Calkowita cena samochodu::
Adres domowy do odbioru samochodu"
__________________
"Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić."
"Forum to nie agencja towarzyska. Wszystkim nie dogodzimy"
stingerA6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem