View Single Post
Stary 10-11-2010, 18:23   #24
Rijndael
ford::professional
 
Zarejestrowany: 24-04-2008
Skąd: Warszawa
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 1,175
Domyślnie Odp: Żarniki do ksenonów. jakie oznaczenia? Jaki typ?

Cytat:
Napisał SrebnaStrzała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ta przygoda to zakup podróbki za cene oryginału to zupełnie dwie inne sprawy. Słyszałem już o tym kiedyś.
Podróbka w cenie podróbki ma lepsza jakość niż ta w cenie oryginału? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. I co z czym tak w ogóle porównałeś, skoro twierdzisz, ze podróbka świeci jak oryginał? Kupiłeś nową podróbkę i nowy oryginał i włożyłeś jedną do lewego, a drugą do prawego reflektora? Bo chyba nie wydajesz takich opinii na podstawie porównania zużytego oryginału i nowej podróbki? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał SrebnaStrzała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nikt mnie nie przekona ze 4300K rozjaśnia lepiej niż 5000K.
Myślę, że nikt nawet nie będzie próbował, bo Ciebie ciężko przekonać do czegokolwiek. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Tyle, że tak po prostu jest, o ile oczywiście mówimy o palnikach tej samej jakości. Niebieskawe światło jest bardziej "jaskrawe" co może dawać subiektywne wrażenie większej jasności, ale w rzeczywistości jest na odwrót.
Rijndael jest offline   Odpowiedź z Cytatem