View Single Post
Stary 16-03-2019, 10:35   #46
janas14
ford::advanced
 
Avatar janas14
 
Imię: Andres
Zarejestrowany: 24-01-2013
Skąd: Dolny śląsk .
Model: Monde mk4
Silnik: 2.0 he LPG
Rocznik: 2010
Postów: 251
Domyślnie Odp: Ford S-MAX - diesel czy benzyna

Cytat:
Napisał GTS23 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Widzę, że niezależnie od marki i niezależnie od forum pytania: "co lepsze, PB czy ON" kończą się tak samo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
miałem 3 szt mk4 w benzynie i nie są to bezawaryjne auta kłopoty z falującymi obrotami , dławienie się w jednym padł mi katalizator nowy 1200 zł ha palące się wtyki w pompie paliwa ( w wszystkich sztukach ) dość wysokie spalanie 11-12,5 miasto bez szaleństw traa 8,5 -9,5 l do jazdy wkoło komina oki na autostradę tak sobie 4000 obr przy 140 kmh głośno , podczas jazdy po autostradzie spala olej itp itd . Jak dla mnie 2,3 l lub 2,5 to do s-maxa minimum . Prowadziłem też s-maxa 2,0 naprawdę radzi sobie znacznie słabiej niż z mk4 ojjjj słabooooo . Biorąc pod uwagę że diesel jest tańszy w zakupie 2-3 tyś zł plus lpg do benzyny to w sumie masz 5000 zł w kieszeni wystarczy ci na naprawy diesla .
janas14 jest offline   Odpowiedź z Cytatem