View Single Post
Stary 21-08-2019, 08:47   #6
ChceMiecCMAXa
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 20-11-2017
Model: C-Max
Silnik: 1.8L Duratec HE PFI
Rocznik: 2007
Postów: 241
Domyślnie Odp: Wasze światła DRL, led, do jazdy dziennej [foto] Szukam inspiracji.

Cytat:
Napisał adam612 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Też mi się podobają ringi... Ale... Eh
Widziałem na YT że ludzie rozklejają i wstawiają taśmę...

Podpisałeś sie pod przycisk przełącznik świateł auto ?

Fajnie wyglądają te ze zdjęcia poniżej...
Są firmy, które wykonują takie usługi, w google można znaleźć. Na swoich stronach, prezentują właśnie lampy do C-Max, Mondeo i innych z taśmami LED do jazdy w dzień.

Nie, podpiąłem jeden przewód pod akumulator, drugi pod masę, trzeci przewód wpiąłem się do przewodu od świateł pozycyjnych, a czwarty przewód wpiąłem w wolne gniazdo w bezpiecznikach, bo jak pisałem już, LEDy gasły w zimie. Zestaw ten posiada sterownik.

Ktoś, kiedyś i nie mogę teraz tego znaleźć, wrzucił tu na forum zdjęcie C-Maxa Mk.1 po lifcie, który miał DRL LEDy wmontowane w miejscu, gdzie są oryginalne światła przeciwmgielne. Bardzo fajnie to wyglądało, ale niestety nie udało mi się znaleźć takich lamp.

Co do tego, czy policjant lub diagnosta się doczepi, to chyba zależy jak jest ogarnięty w temacie. Ford C-Max Mk.1 wygląda nadal bardzo "świeżo", więc może się wydawać, że takie ringi czy taśmy, ( jeśli są wykonane bardzo dobrze ) są elementem oryginalnym tych lamp Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Gorzej przy kolizji, czy wypadku lub przy dokładnym diagnoscie i policjancie, bo jak do tej pory, miałem raz kontrolę drogową i raz badania techniczne i nikt nie sprawdzał DRL LED czy mają należyty certyfikat.

Bump:
Cytat:
Napisał Istvan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bardzo ładne swiatła u kolegi ChceMiecCMAXa.Te nowe zamontowałbym również po skosie.Wyglądają świetnie.Super.Już widziałem to rozwiązanie w duńskim C-maxie ale tam były po skosie zamontowane po 4 szt okrągłe pojedyncze.Też dobrze wyglądały.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dzięki. Wyglądają i świecą naprawdę mocno. Ale jak pisałem, są długie, i musiałem z tego powodu wyciąć kawałek plastiku w kratce, przez co z bliska wygląda to za bardzo na siłę.

Ostatnio edytowane przez ChceMiecCMAXa ; 21-08-2019 o 19:45
ChceMiecCMAXa jest offline   Odpowiedź z Cytatem