View Single Post
Stary 01-03-2007, 21:57   #14
Esu
 
Postów: n/a
Domyślnie Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Ponad rok jeździłem na Instalatorów - ABS Car, i było ok, ale ostatnia wizyta skończyła sie awanturą. Poprosiłem o przejrzenie zawieszenia przed przeglądem technicznym - wymienili gumek za 750plnów, ale nie ruszyli tylnych wachaczy "bo śruby stanęły...". Na przeglądzie dowiedziałem się jeszcze, że PT amor daje z siebie 25%.
Jak wymieniali filtr powietrza to mechanik nie odpiął ostatniej spinki i złamał (tak złamał!!!) górę obudowy filtra. Też pokazali mi to na przeglądzie.
I jeszcze mam obcierke na tylnym zderzaku - głowy sobie urwać nie dam, ale wcześniej jej nie było, a rachunek sumienia nie pomógł znaleźć innego winowajcy.
Jak pojechałem ze skarga to wysłuchali mnie bardzo miło, nawet jakiś gościu, niby właściciel się zjawił. Wysłuchali, pokiwali głowami i nic. Żeby sie nie denerwować głupotą innych wsiadłem i odjechałem bez słowa - a teraz sobie napiszę... W sumie popłynąłem na jakiś tysiąc, plus 50dych extra na przeglądzie.

Żeby tylko nie psioczyć to powiem jeszcze, ze wymienili mi żarówki w halogenie p-mgłowym i w oświetleniu tablicy - do tego na przeglądzie się nie przyczepili Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem