View Single Post
Stary 06-07-2014, 22:49   #23
cz_ort
ford::average
 
Zarejestrowany: 09-08-2011
Skąd: Wrocław
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 55
Domyślnie Odp: Który bezpiecznik odpowiada za oswietlenie szoferki i paki

Cytat:
Napisał Cinekkk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jest tam podwójna puszka bezpieczników(...)

1.Otwieramy schowek, ściskamy ścianki schowka i go odchylamy lub demontujemy całkiem
2.Zobaczymy skrzynkę bezpieczników (jest ona podwójna)
3.Po bokach tej skrzynki ( bardziej w tylnej części ) są zatrzaski które luzujemy i pierwsza część nam ładnie na zawiaskach się otwiera.
4.Nasz spalony bezpiecznik będzie w górnym rzędzie bardziej po lewej (o ile dobrze pamiętam)
Mam nadzieję, że się przyda :-)
Cinekkk, przydało się bardzo. Choć nie rozwiązało problemu, ale gdyby nie info o podwójnym dnie w skrzynce bezpiecznikowej i męcząym mnie pytaniu "jaka jest różnica między skrzynką przyłączową a standardową przekaźników?" nie byłbym w stanie wykluczyć przyczyny w postaci przepalonych bezpieczników.

Bump:
Cytat:
Napisał wojtekjanus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja nadal nie mogę - na której stronie instrukcji opisane są te bezpieczniki? Bo ja mało kumaty...
Strona 109 (miejsce 'drugiego dna' za standardową skrzynką
przekaźników) oraz 119 (opis rozmieszczenia bezpieczników w skrzynce przyłączowej w przedziale pasażerskim - konia z rzędem temu, kto pierwszy raz jej szukając bez podpowiedzi zrozumiał jej lokalizację z instrukcji).
Instrukcję do T9 z 2009 znalazłem tutaj
cz_ort jest offline   Odpowiedź z Cytatem