View Single Post
Stary 26-02-2020, 07:56   #17
Matych
ford::expert
 
Avatar Matych
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 13-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 2.0TDCI PS 209 by HEKO
Rocznik: 2017
Postów: 3,755
Domyślnie Odp: Jak sprawdzić czy posiadam active noise control ANC

Cytat:
Napisał mondeo70235 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak konfugurowałem auto dostałem to w pakiecie z BLIS i wentylowane siedzenia standardowo dawali do vignale więc jesli kolego nie wierzysz przesle ci specyfikacje samochodu
Ale problem polega na tym że w 2016 roku nikt nie oferował takiego pakietu,ba żaden, cennik go nie oferował, jeszcze raz powtarzam ten system był oferowany tylko do Vignale do liftu a kolega Vignale nie ma, tylko ST line ,i nikt w fabryce nie robił prezentów.Na papierze możesz mieć wiele, raczej ktoś tu czaruje,w tym przypadku chyba sprzedawca.Pokaż proszę ten papier ze specyfikacji twojego samochodu.

Cytat:
Napisał PRIMANUS Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale ja Ci wierzę i nie zarzucam konfabulacji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Sam zostałem wprowadzony przez FORD-a w błąd Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Po prostu w mojej specyfikacji auta ten system też jest, w umowie sprzedaży też jest, a fizycznie okazało się, że go nie ma...

Dlatego prośba do Ciebie: jeśli wiesz gdzie fizycznie znajdują się te "ukryte mikrofony" - daj znać, albo wrzuć jakieś foto...

Jedno jest pewne... jeśli mikrofonów nie ma, to systemu ANC też nie ma... bo cudów nie ma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bo Ford wycofał się z tego, pewnie tnąc koszty.Sam widziałem w początkowych katalogach i cennikach to jako wyposażenie do diesli ,a teraz cudownie zniknęło.
Matych jest offline   Odpowiedź z Cytatem