View Single Post
Stary 06-11-2009, 08:41   #29
pijak82
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 06-11-2009
Skąd: warszawa
Model: ford mondeo
Silnik: 1,9 tdci
Rocznik: 2002
Postów: 1
Domyślnie Odp: Omijaj z daleka ( Warsztaty )

Ja tez Padłem ofiarą tego samego 'warsztatu' co kolega Obarka84 mowa tu o Perfect Serwis. hipotezy 8.

Mianowicie w minione wakacje kupiłem mondeo 1,9tdci 130km autko 300 000km przebiegu ale zadbane od początku do konca uzytkowane przez jednego własciciela, serwisowany w ASO (AUTO PLAZA BIELANY). PO 2 tyg samochód zaczoł dudnić nierówno pracować zrywać na pół sprzegle, pojechałem do wyzej wymienionego ASO Diagnoza koło dwumasowe oczywiście przytakim przebiegu trzeba tez sprzęgło wymienić koszt 5000pln na gwał szukałem innej deski ratunku znalazłem pseudo warsztat na hipotezy8 diagnoza ta sama koszt 3500pln za cześci LUKA dodatkowo wymieniłem poduszke pod silnikiem siatke na wydechu i jakies łożysko koszt wzrusł do 4500 ale to i tak mniej niz w ASO a znacznie więcej mniałem wymienione, nie powiem byłem zadowolony tym bardziej ze kolesie poczekali z kasą bo brakło mi troche 2 tyg potym doniosłem brakującą kwote. żądając jakiegos dowodu faktury książki serwisowej cos potwierdzającego zakup czesci i gwarancje na wykonane usługi. z wielkim żalem dostałem książke serwisową. samochodzik jeździłdobrze byłem szczęśliwy do czasu po jakimś czasie zaczeła mi sie Palić kontrolka ze mam jakis błąd pojechałem znów na hipotezy8. ku mujemu zdziwieniu był już drugi z właścicieli diagnoza czujnik połozenia wałka rozrządu koszt czujnika 89pln a pan powiedział z warszatatu powiedział 99pln kij mu w oko o 10pln nie będe sie kłucił. Kazdy pewnie wie jak wygląda w/w czujnik wymiana go laikowi zajmie 5min młody koleś uporał sie z tym w 2min ide do szefostwa płacić i mysle diagnoza komp 80pln czujnik 99pln + wymiana góra 50pln kłade kolesiowi 250pln mysle zrobili szybko 20 dyszki górką dam on mówi ze jeszcze 80pln ale ze mnie polubili to 20pln mi opuści więdz jeszcze 60pln pytam zaco a tu słysze cytat A TY .................. MYSLISZ ŻE JA ZADARMO .......................PO CZUJNIK poczułem sie nie jak klijent ale jak jakis złodziej czy też klijent warszatatu jakie obrazował Bareja w swojich filmach. powiedziałem że doniose jutro, i więcej mnie tam nie zobaczyli. samochodzik jeździł znów jak igła ale moje zadowolenie szybko sie skruszyło silnik zaczoł kopcic i stracił moc diagnoza przeprowadzona przez zemnie i koege to wąż mały krótki gumowy od turbiny koszt nowego 158pln nówka sztuka organinalny załozyłem i luzik, ale tuokazało sie dlaczego partacze z hipotezy są teraz tak opisywani po1 ten wąż był wymieniany 20go maja tego roku przez poprzedniego własciciela na co mam fakture wiem ze w ASO tez leca w kulki ale na tym starym było logo VW AUDI wniosek nasówa sie sam. zaczołem węszyc dalej i co sie okazało sprzęgło i koło dwu masowe które naprawiałem to lipa bo sprzęgło było stare a dwu masówka była załozona nowsza nie nowa uzywana pewnie ze szrotu obok który sprzedaje części uzywane do fordów niestety mechanik który mi to sprawdził niema uprwanień żeczoznawcy a żeczoznawcy uprawnieni słono sobie liczą. Jedyne wyjście sprzedać Sprzedałem samochód hanlazowi któremu powiedziałem o całym problemie a on juz wiadomo co zrobi licznik na 200 000 i jakis naiwniak łyknie. JEDNYM SŁOWEM DAAAALEKO OMIJAJCIE TEN WARSZTAT

Ostatnio edytowane przez Slawko ; 09-07-2011 o 06:09
pijak82 jest offline   Odpowiedź z Cytatem