View Single Post
Stary 20-07-2014, 12:08   #13
peszt
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-10-2009
Skąd: Łódź
Model: MONDEO MK4
Silnik: 2,0l 140km
Rocznik: 2008
Postów: 147
Domyślnie Odp: Tutorial do dołożenia Keyless Entry (bezkluczykowe otwieranie auta)

Mysle, ze by zadzialalo... kosztowo jest taniej...jest kilka ale...
1. Jak tak zrobisz to najprawdopodobniej bedzie w komputerze wywalalo bledy...na uzytkowanie nia ma to wplywu...wiec mozna z tym zyc.
2.Nie wiem jak alarm i immobilajzer beda sie zachowywac.
3.Samo kupno wiazek i zamkow w drzwi nie jest najdrozsze...wiec szkoda z tego rezygnowac.
4.Jak juz zaczniesz uzywac keyless entry to nie bedziesz juz bez niego mogl zyc... zaczniesz sie wnerwiac, ze otwieraja Ci sie tylko przednie drzwi (w ogole to nie widze sensu takiego dzialania).Mnie to juz szlak trafia, ze nie mam otwierania w bagazniku...szukam juz wiazki by to uruchomicGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Reasumujac... zrob sobie calosc...ewentualnie na raty...jezeli koszty sa za duze...najpierw przod...potem tyl...ciekawe tylko jak alarm bedzie sie zachowywal.

Cytat:
Napisał Robert9011 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam,
jako, że to mój pierwszy post na tym forum, pragnę się serdecznie przywitać. w środę stałem się właścicielem Forda Mondeo MK4 i od razu założyłem tu konto.

w moim Mondeo oczywiście jest opcja keyfree power, już na szybko pobiegłem podejżeć czy mam odpowiednie złączki w drzwiach, są!

przeczytałem cały tutorial i tak się zastanawiam czy nie możnaby zamontować sobie keyfree tylko do przednich drzwi kierowcy? w mojej sytuacji, gdy to ja zawsze noszę kluczyk i to ja go prowadzę byłoby to rozwiązanie optymalne i być może nie tak koszto i czasochłonne...? co myśli o tym autor?
peszt jest offline   Odpowiedź z Cytatem