Temat: [Galaxy 2000-2006] Diagnostyka VAG
View Single Post
Stary 09-03-2009, 06:35   #2
subratri
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 31-07-2007
Skąd: Częstochowa - Genewa (3-miasto czasami)
Model: Galaxy Ghia
Silnik: 2,8
Rocznik: '97
Postów: 3,551
Domyślnie Odp: Diagnostyka VAG

Nie ma się co wypowiadać, wiadomo czemu ma to służyć i czemu powstaje od nowa. Tylko proszę tutaj nie śmiecić nie spamować itd. Wszyscy wiemy jak bardzo to będzie pomocne.

Dzięki Stefao :564: w imieniu wszystkich jak sądzę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Cytat:
Napisał RafałB
[...]Powiedz [...] jak skasować z licznika świecącą się kontrolkę klocków w Vagu.pozdro
Cytat:
Napisał Stefano
Przekodować;

STG 17 (Kombiinstrument) auswählen
STG Codierung -> Funktion 07
??xxx: Extra-Optionen und Mehraussattungen
+01 - Bremsbelagverschleißanzeige aktiv

Czyli w kodzie licznika odjąć liczę 1, od liczby którą masz, z dwóch pierwszych miejsc.
Fertig.
Cytat:
Napisał RafałB
[...]Możesz napisać bardziej po "Polsku" co i jak robić po kolei w pl Vagu,jestem w tym zielony,włączam vaga i co dalej???
Cytat:
Napisał Stefano
Najlepiej jak masz auto w pobliżu to idź do samochodu i zczytaj kod licznika.
Wchodzisz w blok 17 /zegary licznik/ po chwili wy swietli ci sie nazwa licznika; zobaczymy przy okazji czy masz pełnego FISa, czy 1/2, czy nic. Przepisz pierwsza linijkę tu na forum i podaj tez druga linię czyli kod licznika / 5 cyfr/ to cię poprowadzę 'po polsku' co dalej.....
Narazie to odczutaj!

I CO widzę ze jesteś online i nie wiem czy czekac na ciebie dalej, co robimy ???


Jest godz. 22,54 i się wylogowałęś z forum, wiec się nie doczekałem na twoją odpowiedź.

Więc jeszcze raz, wchodzisz w te instrumenty, nie wiem jak sie nazywają w polskim Vagu, chyba "licznik" i masz okienko 07, /kodowanie/ tam napisz sobie na kartce stary kod licznika, zebyś mógł wrócić jak bys coś popsuł i wpisujesz nowy / poprawiąjąc tylko drugą cyfrę z pięciocyfrowego kodu /
Masz tam załózmy 26121, to odejmujesz z pierwszej liczby 26 - 1 = 25 i bedziesz miał teraz do wpisania; 25121.
I to jest deaktywacja BremseBelag, czyli monitoring klocków.
TO JEST TYLKO PRZYKŁAD, u Ciebie są chyba inne liczby!!!!
I tyle. Jasne? Pozdr.

Ostatnio edytowane przez subratri ; 09-03-2009 o 06:46
subratri jest offline   Odpowiedź z Cytatem