View Single Post
Stary 27-01-2010, 20:08   #20
mkaminski100
ford::expert
 
Zarejestrowany: 08-09-2007
Skąd: Basingrad UK
Model: rozne
Silnik: kilka
Rocznik: za stare
Postów: 2,991
Domyślnie Odp: ZAPALNICZKA PROBLEM

Cytat:
Napisał Lelon Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przeczytałem i zrozumiałem, Ty za to masz widocznie problemy z czytaniem ze zrozumieniem bo na stronie 185 instrukcji jest napisane jaki bezpiecznik za co odpowiada... te w kabinie też są opisane... pokazać Ci to palcem?



kolego napisze Ci to łopatologicznie bo inaczej nie łapiesz: miałem to samo, 2 "zapalniczki" w kabinie nie działały, w bagażniku było ok. Więc jeden bezpiecznik nie odpowiada za wszystkie gniazda. Wymieniłem bezpiecznik pod nogami pasażera nr 39 20A(dla analfabetów wtórnych: trzeci od lewej patrząc od góry) i jest ok.
Naprawde nie mam czasu ani ochoty znizac sie do poziomu Twojej dyskusji.

Wklejam Ci strone 185 na ktorej podobno sa bezpieczniki. Dorzucam te na ktorej rzeczywiscie jest spis bezpiecznikow, tylko, ze skrzynka jest gola bez schematu. Zrozum prosze, ze nie kazdy ma instrukcje jak Twoja...

http://img191.imageshack.us/g/img5080u.jpg/

Szkoda tez, ze zaczynasz od rzucania blotem, nie wiesz ktory bezpiecznik i nawet amperaż dajesz zly, a teraz jak kto inny napisal to udajesz specjaliste.
A poza tym potwierdzam tylko, ze bezpiecznik 39 jest w porzadku, ale udalo mi sie dojsc co moglo bylo problemem - na wtyczkach byl prad, tylko, ze zlacza na obu gniazdach byly poluzowane. Po dokladnym wpieciu wszystko dziala.


subratri - ja tylko napisalem, ze nie dziwi mnie to, ze zamiast sensownej dyskusji lub pomocy jest wymadrzanie sie przez kogos kto wymienil kiedys bezpiecznik i uwaza, ze kazdy kto pyta sie o pomoc nie sprawdzil juz tego.
mkaminski100 jest offline   Odpowiedź z Cytatem