Temat: [Focus 2004-2008] Demontaż tylnej kanapy / montaż Isofix
View Single Post
Stary 10-07-2010, 21:41   #8
rafaelb
ford::average
 
Zarejestrowany: 19-06-2010
Skąd: Białystok
Model: Focus II Kombi
Silnik: 1.6 TDCi z DPF
Rocznik: 2007
Postów: 104
Domyślnie Odp: Demontaż tylnej kanapy / montaż Isofix

W ten dzisiejszy upalny dzień postanowiłem zamontować ISOFIX KIT zakupiony w ASO cena 60 zł (nr katalogowy 1357238 - dostępny na następny dzień od zamówienia i nie trzeba płacić za przesyłkę)

Potrzeby będzie tylko klucz trox T50, a najlepiej na grzechotce (takiego nie miałem)

W celu ułatwienia pracy demontujemy mocowanie pasa środkowego. Ja też zdemontowałem mocowanie zewnętrzne. A mocowanie ISOFIX montowałem za fotelem kierowcy

A o to małą fotorelacja:

Po demontażu mocowań pasów
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wyciągnięta prawa gumowa zaślepka otworu mocującego
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wyciągnięta środkowa gumowa zaślepka otworu mocującego
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Przymocowany metalowy korpus
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg IMG_9435.JPG (45.4 KB, 306 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg IMG_9436.JPG (30.9 KB, 291 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg IMG_9437.JPG (39.2 KB, 285 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg IMG_9438.JPG (63.0 KB, 287 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg IMG_9440.jpg (71.7 KB, 311 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez rafaelb ; 10-07-2010 o 21:42 Powód: dodałem załączniki
rafaelb jest offline   Odpowiedź z Cytatem