View Single Post
Stary 30-03-2020, 18:31   #3
frugree
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 30-03-2020
Model: Focus
Silnik: Diesel
Rocznik: 2006
Postów: 2
Domyślnie Odp: Wymiana foteli a podgrzewanie i napinacz pasa

Cytat:
Napisał Lukasz2525 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Już tłumaczę. Pasować oczywiście będą, niezeżnie od wyposażenia, ewentualnie coś może nie działać, ale mocowanie i kostka są takie same.

Tak, od mat grzewczych są dwie wtyczki. Chyba te o których mówisz, niebieska i zielona.

Żółta to poduszka powietrzna.

Szara to mata zajętości, jest tylko u pasażera, bo fotel kierowcy wiadomo że zawsze jest zajęty.

Pomarańczowy i fioletowy to napinacz i uchwyt pasa, pomarańczowy jest z tego co pamiętam od napinacza, a fioletowy od zatrzasku - czujnik czy pas jest zapięty. Ale to idzie razem w komplecie jako para.

Jeżeli nie ma tych dwóch kolorów, to napinacz i zatrzask są zdemontowane w tych fotelach. Przełożysz ze swoich, są przykręcane jedną śrubą z tego co pamiętam. Wszystko będzie pasować.

Są jeszcze czarne wtyczki, od elektrycznych foteli.
Bardzo dziękuje za wyjaśnienie. Cieszy mnie Twoja odpowiedź. Zdziwiłem się brakiem tych dwóch kostek. I do głowy by mi nie przyszło, żeby zobaczyć w fotelach czy one są. I nawet patrząc teraz to nie ma napinacza. Także będę musiał tylko to przełożyć. Dziękuje bardzo jeszcze raz za pomoc.
frugree jest offline   Odpowiedź z Cytatem