Temat: [Focus 2018- ] Zalety, wady i usterki
View Single Post
Stary 18-01-2020, 16:34   #1447
Shell
ford::beginner
 
Imię: Krystian
Zarejestrowany: 23-02-2019
Skąd: Gdańsk
Model: Focus MK4
Silnik: 1.5 150
Rocznik: 2019
Postów: 15
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał Adamson92 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli chodzi o te protektory to sam serwis dzisiaj stwierdził na wizycie, że to po prostu niedopracowany element i nawet w focusie wystawionym w salonie nie wysuwają się do końca(sprawdziłem, nie kłamali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ). Ciekawą za to słyszałem głupotę z wyłączającym się co jakiś czas autoholdem, ponoć jest nawet jakas "instrukcja obsługi" co robić, żeby się nie dezaktywował aczkolwiek nie miałem już na to czasu, ciekawa teoria, jak jeździłem prawie dwa lata Leonem po lifcie ani razu sam się nie wyłączył, natomiast jeśli chodzi o stuki tapicerki z tyłu, które też zgłosiłem (już trzeci raz) serwis tym razem wymyślił kanape, że nawet mają jakieś zalecenia od Forda co robić w tym przypadku, oczywiście ****o to dało, dalej obstawiam boczki drzwi lub felerny słupek. Dam sobie dwa, trzy tygodnie i znów ich odwiedzę, albo spróbuję inny serwis. Wiem, że to pierdoły w porównaniu do niektórych problemów opisywanych na tym forum, ale tak czy siak ręce opadają
Faktycznie, co jakiś czas autohold się wyłącza.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Shell jest offline   Odpowiedź z Cytatem