View Single Post
Stary 06-05-2016, 18:36   #6
bomek
ford::amateur
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 05-05-2016
Skąd: Ashford
Model: Fiesta mk6
Silnik: 1.4
Rocznik: 2006
Postów: 3
Domyślnie Odp: Dziwne odgłosy przy skręcie (wolna jazda) + szarpanie/stukanie

Jak miło widzieź szybkie odpowiedzi. Wielkie dzięki, teraz mam pewien zarys i w sumie logicznie to jakoś się składa.

Otóż mam krzywą felgę w prawym przednim kole. Kupiłem samochód już z uszkodzonym łożyskiem właśnie w tym kole. Teraz po wymianie łożyska i łączników te trzaski. Wydają się być właśnie z prawej strony. Jeśli felga krzywa to drga i wykańcza łożysko i może nawet całą kolumnę mcpearsona.

Sprężyna na pewno nie jest pęknięta bo 3 serwisy to sprawdzały.

A co z tym drganiem kierownicy i burczeniem co widać na filmiku co zamieścilem link? Powiem tak, już to praktycznie nie występuje. Ale na razie mało jeździłem na mieście. Czuć jeszcze "ząbki" (trybiki) przy skręcaniu. Może po trzepaniu autem tak się coś w kolumnie mcpearsona przestawiło że łożysko jeszcze gorzej się rozleciało i przez to teraz dziwne odczucia przy kręceniu kierownicą?

Teraz mam też prośbę. Mógłby ktoś mi powiedzieć dokładnie jak wygląda i gdzie się znajduje te łożysko/poduszka amortyzatora? Może ktoś ma jakieś zdjęcie czy schematy co bym mógł pokazać anglikom o co dokładnie chodzi?

Jeszcze raz dzięki za zaangażowanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez bomek ; 06-05-2016 o 18:40
bomek jest offline   Odpowiedź z Cytatem